fernando-cferdo-tNDYN8jWyfM-unsplash

Informacje IRENA – nowa seria webinarów daje wgląd w prace IRENY

Webinarium: Renewable Power Generation Costs in 2019: Latest Trends and Drivers, online, 9 czerwca 2020. Koszty energii słonecznej i wiatrowej nadal spadały w 2019 r., a wyniki aukcji i PPA pokazują, że nie ma oznak spowolnienia trendu spadkowego. IRENA śledzi i analizuje ewolucję kosztów energii odnawialnej od 2012 roku. To seminarium internetowe pozwoli na dyskusję nad kluczowymi wnioskami z nowego opracowania oraz zapewni wgląd w światowe trendy kosztów energii odnawialnej, oraz to, co spowodowało spadek ich kosztów.

Jako kluczowy element szerokiego portfolio wsparcia dla swoich 161 krajów członkowskich i społeczności międzynarodowej, IRENA zapewnia najnowsze informacje na temat technologii i innowacji w zakresie energii odnawialnej, ścieżek i śladów społeczno-ekonomicznych globalnej transformacji energetycznej oraz wiedzę na temat tego, jak przyspieszyć wdrażanie energia odnawialna na ziemi. Zespoły programistyczne IRENA są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i przekładają je na praktyczne, przyjazne dla polityki porady i narzędzia dla krajów.

Nowy dwutygodniowy program #IRENAinsights krótkich, ukierunkowanych webinariów zaprezentuje kluczowe informacje od zespołów z całej Agencji. Co drugi tydzień prezenterzy z jednego z zespołów IRENA – samodzielnie lub wspólnie z zaproszonymi gośćmi – będą dzielić się kluczowymi odkryciami z ich najnowszych prac programowych, dostarczać skoncentrowanego wglądu w możliwości, trendy, najlepsze praktyki i innowacyjne rozwiązania w celu sprostania różnym wyzwaniom, kierować dalsze źródła bardziej szczegółowych informacji i daje możliwość nawiązania kontaktu z ekspertami IRENA za pośrednictwem sesji pytań i odpowiedzi.

Koszty energii słonecznej i wiatrowej nadal spadały w 2019 r., A wyniki aukcji i PPA pokazują, że nie ma oznak spowolnienia trendu spadkowego. IRENA śledzi i analizuje ewolucję kosztów energii odnawialnej od 2012 r., Aby rzucić światło na przyspieszający rozwój energii odnawialnej, która jest zarówno kluczowym rozwiązaniem klimatycznym, jak i silną propozycją biznesową. Po wydaniu w 2019 r. Raportu IRENA na temat kosztów wytwarzania energii odnawialnej (który zostanie opublikowany na początku czerwca 2020 r.), To seminarium internetowe podzieli się z Wami kluczowymi wnioskami z tej nowej pracy i zapewni wgląd w światowe trendy kosztów energii odnawialnej i to, co spowodowały spadek kosztów w 2019 r.

Źródło: https://www.irena.org/renewables/Knowledge-Gateway/webinars/2020/Jan/IRENA-insights

Tagi: , , , ,
poprzedni
następny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *