denys-nevozhai-IcaNQdRkYkc-unsplash

Kstar wprowadza na rynek nową serię falowników do macierzy dachowych

Produkty beztransformatorowe mają zakres mocy 3-6 kW i sprawność 97,8%. Chiński producent twierdzi, że urządzenia są zaprojektowane w taki sposób, aby dokładnie pasowały do ​​napięcia i fazy fali prądu przemiennego sinusoidy sieci.

Chiński producent falowników, Shenzhen Kstar Science & Technology , zaprezentował serię falowników KSG-3000S ~ 6000D, połączoną z siatką do domowych i komercyjnych dachów słonecznych .

Firma powiedziała, że ​​produkty zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​napięcia i fazy przebiegu prądu przemiennego sinusoidy sieci.

Produkty beztransformatorowe mają zakres mocy 3-6 kW i sprawność 97,8% – oceniane 97,5% w systemie UE. Urządzenia mogą pracować w temperaturach od –25 stopni Celsjusza do 60 stopni Celsjusza, a Kstar powiedział, że mają one mniej niż 3% całkowitego zniekształcenia harmonicznego.

Mniejsze falowniki o mocy 3-3,6 kW mierzą 380 na 380 na 15 mm i ważą 10 kg. Urządzenia o mocy 4-6 kW mają takie same wymiary, ale ważą 1 kg więcej.

Kstar powiedział, że jego nowe falowniki są wyposażone w odporność na niskie temperatury; kontrola mocy biernej; opcjonalne przełączniki DC, wtyczki WiFi i wtyczki GPRS; plus naturalne chłodzenie. Oferują również moc prądu stałego do współczynnika 1,35; Ochrona IP65 przed kontaktem i kurzem; oraz ochrona przeciwprzepięciowa DC / AC, według producenta.

Źródło: Emiliano Bellini, pv-magazine.com.

Tagi: , , , , ,
poprzedni
następny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *