Browsing Category: Targi

ENERGETICS_2022_nowy_termin-300x225

Targi energetyczne ENERGETICS

Targi energetyczne ENERGETICS odbędą się 9-11 marca 2022 r. Więcej informacji <tutaj>. Źródło: Organizator.

zobacz więcej
wiw-kafelek1

Warsaw Industry Week

V edycja odbędzie się w dniach 8-10 listopada 2021 r. Więcej informacji <tutaj>. Źródło: Organizator.

zobacz więcej
WYDAWNICTWO-IPE-LOGO-1

Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 września 2021 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Więcej informacji <tutaj>. Źródło: Organizator.

zobacz więcej
Solar-Energy-Logo

Międzynarodowe Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii

Międzynarodowe Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii odbędą się 19-20 stycznia 2022, Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo <tutaj>. Źródło: Organizator.

zobacz więcej
akademiaICT-1

Akademia ICT

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnymi webinarami Centrum Szkoleniowe Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Źródło: Organizator. Więcej informacji znajdą Państwo <tutaj>.

zobacz więcej

THE SMARTER E INDUSTRY DAYS: THE DIGITAL EVENT

Spotkanie zaoferuje bezpłatnie prezentacje firm oraz dyskusje na wszystkie tematy związane z nowym porządkiem energetycznym. Program online został uzupełniony o przemowy, ceremonię wręczenia nagród oraz możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych. Źródło: Organizator. Więcej informacji znajdą Państwo <tutaj>

zobacz więcej
Enlit_Europe_800x600_LCM

Cybersecurity for a decentralising energy system, online, 28 lipca 2021 r.

Webinarium ma na celu zbadanie zagrożeń dla systemu energetycznego, który w coraz większym stopniu składa się z mniejszych aktywów generujących energię ze źródeł odnawialnych oraz form generacji rozproszonej, co sprawia, że system sieciowy jest potencjalnie podatny na większą liczbę ataków przy braku centralizacji w zapewnieniu bezpieczeństwa systemu. Źródło: smart-energy.com. Więcej informacji znajdą Państwo <tutaj>.

zobacz więcej
ies_events_page_webinar_banner_decarbonisation_of_energy

IES Webinar: The potential role of hydrogen in the decarbonisation of energy, online, 21 lipca 2021 r.

Krótki przegląd potencjalnej roli wodoru w dekarbonizacji energii oraz przegląd zagadnień związanych z geologicznym składowaniem wodoru. Źródło: the-ies.org. Więcej informacji znajdą Państwo <tutaj>.

zobacz więcej
kyle-glenn-nXt5HtLmlgE-unsplash

Enea przeprowadzi badania w ramach projektu eNeuron

Enea Operator poinformowała, że wspólnie z Instytutem Energetyki i Miastem Bydgoszcz weźmie udział w międzynarodowym projekcie „eNeuron: greEN Energy hUbs for local integRated energy cOmmunities optimizatioN” realizowanym w ramach programu Horyzont 2020. Integracja rozproszonych źródeł energii Celem eNeuron jest opracowanie innowacyjnych narzędzi do optymalizacji procesu projektowania i funkcjonowania lokalnych systemów energetycznych, których głównym zadaniem będzie […]

zobacz więcej
pexels-luis-quintero-2774556

Targi, konferencje, seminaria, warsztaty, webinaria – październik 2020

Akademia ICT. Najlepsi eksperci z Polski i zagranicy będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą w oparciu o obowiązujące przepisy i regulacje.  Źródło: Organizator. Więcej informacji znajdą Państwo <tutaj>. NCBR zaprasza na cykl otwartych szkoleń online. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń dla wszystkich – zarówno wnioskodawców, beneficjentów, jak […]

zobacz więcej